NAŠE AKTIVITY

NAŠE AKTIVITY

Pomáháte nám pomáhat

prosinec 2013

Prostřednictvím Nadace fondu dětské onkologie Krtek jsme přispěli částkou 30.000 Kč na nákup software Fibretrack na vyšetření magnetickou rezonanci pro Fakultní nemocnici Brno pracoviště dětské medicíny.

Děkujeme


STYL – KABO srpen 2012

19.-21.8.2012

Jako každou sezónu Vás i tentokrát zveme na brněnské výstaviště, kde se třetí srpnový víkend koná tradiční veletrh módy STYL-KABO. Přijďte se inspirovat trendy na sezónu jaro/léto 2013. Na našem stánku č. 148 v pavilonu P budeme prezentovat jak naše již dobře známé značky CHANGE, CHIC by CHANGE, CHARADE by CHANGE, které představí nové kolekce prádla a plavek, novinky v sekci pánských plavek si připravila také značka GERONIMO a s překvapivými inovacemi pro dámy i pány přichází značka FLIRT.

Oblíbené plavky a plážové oblečení PHAX představuje svoji novou značku MARIA BONITA by PHAX, a jejich kolekce pro léto 2013 se skutečně povedla.

Jako horkou novinku pro Vás letos máme kolekci sexy prádla SOFTLINE COLLECTION, kde najdete lehce erotické i dráždivé prádlo pro ženy i muže. Jako jedni z mála nezapomínají ani na dámy korpulentnějších tvarů.

Pro nastávající a kojící maminky přinášíme již stálici na českém trhu – těhotenské prádlo a mateřské podprsenky značky BENEFIT.

Tak se přijďte podívat :-)


Plavky Phax a Geronimo součástí tiskové konference modelingové agentury

10.5.2012

Modelingová společnost České modelky s r.o. uspořádala v polovině května tiskovou konferenci v rámci představení projektu „Živé figuríny ve Vašich výlohách“ v pražském klubu Lávka, které se účastnilo kolem 120 médií. Cílem projektu je vnést svěží závan na pole reklamy a to formou živých modelů a modelek ve výlohách obchodů, kteří nejenom že jsou pro cílového zákazníka poutavější než plastové figuríny, ale na klienta také působí inspirativně. Jsme potěšeni, že tuto funkci zastoupili modelové a modelky právě v kolekcích plavek a plážového oblečení značek Phax a Geronimo, jejímiž jsme výhradními distributory.


Přispíváme Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek

duben 2012

Již delší dobu jsme zvažovali, že budeme poskytovat finanční pomoc jednomu z nadačních fondů a vzhledem k tomu, že brněnský Nadační fond dětské onkologie Krtek pomáhá našim nejmenším, rozhodli jsme se právě pro něj. Nadační fond Krtek pečuje o kojence, děti školního věku i o dospívající mládež, zároveň vytváří projekty a pomáhá dětem, které jsou hospitalizované, i těm, které již hospitalizaci ukončili. Těšíme se z toho, že můžeme i my pomoci. Více informací o NF Krtek naleznete na http://www.krtek-nf.cz/page-homepage.html.


Motosalon Brno

10.3.2012

Co má společného spodního prádlo a motorky? Streetwearovou značku Freegun. I proto jsme se zúčastnili březnového brněnského Motosalonu, na kterém jsme umožnili návštěvníkům zakoupit neotřelé designové kousky dámského i pánského spodního prádla, triček a bund z kolekcí Freegun na sezonu 2011/2012. Velký úspěch této prodejní akce nás inspiroval k účasti při podobných příležitostech.


STYL – KABO 2012

12.-14.2.2012

Tradičně jsme se zúčastnili únorového veletrhu Styl – Kabo 2012 na BVV. Kromě našich stálic – značek Change, Charade, Chic by Change, Gattina a Geronimo – jsme měli možnost představit i tři nové značky, které jsme na přelomu roků 2011 a 2012 začali distribuovat v rámci České a Slovenské republiky. Naši stálí i noví velkoobchodní partněři tak mohli nahlédnout do kolekcí podzim/zima 2012 francouzské značky s domácím oblečením O’Moi a anglických Alegro a London Calling, které do svých kolekcí vnáší eleganci i rockové prvky typické pro Londýn.


STYL – KABO 2011

21.-23.8.2011

Kde jinde představit nové trendy v prádle a plavkách na jaro/léto 2012, než na brněnském veletrhu Styl – Kabo 2011. Charisma Fashion spol. s r.o. představila na srpnovém veletrhu horké novinky z dílen bulharského Flirtu, dánských značek Change, Charade a Chic by Change, a kolumbijského Phaxu. Tvůrci zmíněných značek nabídli pro rok 2012 multibarevné vzory, etno potisky a moderní střihy. Kolekce klasických jednodílných plavek a bikin byly obohaceny o módní tankiny i monokiny. Odkaz na náš profil na stránkách BVV


FMX Race Brno

7.2.2011 

V únoru ožilo brněnské výstaviště motokrosovým freestylem. Vzhledem k tomu, že francouzská značka Freegun v zahraničí ve velkém sponzoruje právě nejrůznější freestylové akce, jsme se v rámci její distribuce zúčastnili na FMX Race v Brně. Stánek s dámským a pánským spodním prádlem, tričky a mikinami navštívilo hojné množství zájemců z řad sportovců i diváků. Těšíme se na příští spolupráci.

Comments are closed.