TISKOVÉ ZPRÁVY

TISKOVÉ ZPRÁVY

Nově v naší nabídce i Softline Collection

Květen 2012

Říká se, že květen je měsícem lásky a aby to měl Amor o něco jednodušší, přichází ten správný čas na představení novinky v našem obchodním zastoupení – společnosti Softline Collection. Je to pro nás nový směr; díky širokým kolekcím firmy Softline se významně dostáváme i na pole svůdného spodního prádla. Lechtivé spodní prádlo této značky není prvoplánové, neláká jenom tím, že je sexy; tvůrčí tým dbá kromě kvalitních střihů na důkladné vypracování i těch nejmenších detailů a především na originalitu svých produktů. V nabídce můžete najít kolekci šatů do klubu, romantické noční prádlo, sexy kostýmy i dráždivé komplety. Firma nezapře svou vtipnou náturu a dámskou řadu doplňují o vtipné i lechtivé pánské spodní prádlo.


Rozšiřujeme nabídku o výrobce funkčního prádla Nanobodix a Nanosox

Duben 2012

Jelikož se v rámci distribuce snažíme naše velkoobchodní partnery uspokojit co nejširší nabídkou, vyplnili jsme v dubnu roku 2012 prázdné místo v oblasti sportovního multifunkčního prádla. Čerstvá spolupráce s firmou Nanobodix nás těší o to víc, že jde o českého výrobce, kterému se daří skloubit použití nejmodernějších technologií, špičkových materiálů a komfortních střihů. Odolnost vůči bakteriím, zápachu, potu, lehkost materiálu, jeho rychleschnoucí vlastnosti i nenáročnost na údržbu jsou jenom některé z výjimečných charakteristik prádla Nanobodix a Nanosox. Kolekce funkčních oděvů však nejsou určeny jenom vrcholovým sportovcům, příznivá cena je dělá dostupnými i pro běžného člověka.


Novinky v sortimentu – Alegro a London Calling

Leden 2012

Začátek roku 2012 s sebou přinesl i novou spolupráci s dvěma značkami ze srdce Anglie a módní metropole – Londýna. Firma Alegro Lingerie rozšířila naši nabídku o elegantní krajkové prádlo. Na své si přijdou především majitelky většího poprsí, Alegro dvakrát ročně prezentuje kolekce podprsenek ve velikostech košíčků D až J. Druhým nováčkem na českém a slovenském trhu je i firma London Calling, která je příjemnou směsí punku, „glamour looku“, rebelie i romantických krajek. Spodní prádlo této značky Vás přenese na procházku po mostě Tower Bridge i na návštěvu Viviene Westwood.


Navázání spolupráce s francouzskou značkou O‘Moi

Červen 2011

Jelikož náš distribuční sortiment neustále rozšiřujeme o nové značky, velmi se těšíme z čerstvě navázané spolupráce s francouzskou oděvní firmou O’Moi, která nás zaujala na pařížském veletrhu. Díky ní jsme výrazně obohatili naši nabídku domácího a nočního oblečení pro celou rodinu. Pilíři značky O’Moi jsou v první řadě absolutní komfort při nošení a příjemný poměr mezi gramáží materiálů a výslednou cenou výrobků.


Novinky pro kojící ženy – mateřské podprsenky Benefit

Květen 2011

Nabídka mateřských kojících podprsenek na českém a slovenském trhu neoplývala velkou elegancí, i proto jsme rádi, že můžeme kojícím matkám nabídnout produkty polské značky Benefit. Součástí podprsenek je použití kvalitních materiálů a sofistikovaných krajek, romantické a půvabné vzory v pastelových barvách. Každá žena kromě toho jistě ocení praktické odepínací košíčky, které zajišťují naprosté pohodlí při kojení dítěte.


Prádlo jinak = prádlo Freegun

Listopad 2010

Naše nabídka se rozrostla o naprosto unikátně originální dámské a pánské spodní prádlo Freegun. Francouzský výrobce prádla, plavek a oblečení přichází každým rokem s dvěma kolekcemi kreativně pojatých motivů pro „mladé“. Cílovým zákazníkem je každý od 15 do 35 let, každý, kdo ocení příjemný materiál a naprosto ojedinělý design. Prádlo značky Freegun rozhodně vyplňuje prázdnou mezeru na trhu se spodním prádlem „skateových“ a streetwearových značek.


Rozšíření sortimentu plavek o novou značku Phax

Duben 2010

Duben roku 2010 nám přinesl novou spolupráci s tvůrci plavek a plážového oblečení Phax. Tato kolumbijská firma nás zaujala svými kolekcemi hýřícími barvami a kombinacemi nejaktuálnějších vzorů. Na český a slovenský trh jsme díky nim přinesli jihoamerický temperament, kterým plavky a plážové doplňky firmy Phax přímo srší. V kombinaci s dokonale propracovanými detaily a moderními materiály jsou ideálním společníkem každého pobytu u vody.

Comments are closed.