SORTIMENT

SORTIMENT

značka ALEGRO

ALEGRO

Anglická značka představující romantické krajkové dámské spodní prádlo a noční košilky. Podprsenky ve velikostech košíčků D až J.

Více >>

BasBleu

Pod značkou Bas Bleu najdete kvalitní punčochové zboží pro všechny příležitosti. Punčochové zboží pro značku Bas Bleu je inspirováno jak elegantní klasikou, tak také nejnovějšími trendy.

Více >>

značka BENEFIT

BENEFIT

Do svých kolekcí vnáší značka Benefit kvalitu, „romantično“ a eleganci. Kromě kolekcí dámského a pánského spodního prádla obzvláště obohacuje trh mateřských kojících podprsenek.

Více >>

CTM Style

Značka CTM Style, s jejímiž výrobky se můžete setkat také pod značkou Mélissa Brown je v současnosti předním výrobcem pyžam a domácího oblečení ve Francii a její popularita bleskově roste po celém světě.

Více >>

značka FLIRT

FLIRT

Okouzlující dámské plavky plné hravosti, barev a módních vzorů. Bulharská značka Flirt přináší vynikající poměr kvality, originality a ceny.

Více >>

značka FREEGUN

FREEGUN

Moderně pojatá značka pro mladé dominuje na trhu se streetwearovým spodním prádlem a plavkami, doplňky i oblečením.

Více >>

značka GERONIMO

GERONIMO

Bulharská značka přináší vizi moderního muže, který ví, co chce, a ocení kvalitu a komfort. Kreativně pojaté pánské spodní prádlo, plavky a domácí oblečení.

Více >>

značka CHANGE lingerie

CHANGE Lingerie

Dánská značka respektující a podtrhující krásu každé ženy nabízí kompletní sortiment dámského spodního prádla, plavek a oblečení.

Více >>

značka CHARADE by Change

CHARADE by CHANGE

Luxusní kolekce dámského prádla a plavek vynikají kvalitním provedením, elegantními materiály a sofistikovanými detaily.

Více >>

načka CHIC by Change

CHIC by CHANGE

Svěží mladistvé dámské prádlo, plavky a domácí oblečení v neotřelých barevných kombinacích a vzorech s použitím převážně přírodních materiálů.

Více >>

značka LONDON CALLING

LONDON CALLING

Originální směsice punku, glamour stylu a romantických prvků. Vše v neotřelém designu spodního prádla této značky přímo ze srdce britské metropole.

Více >>

značka OMOI

O’MOI

Značka O’Moi skvěle kombinuje francouzskou eleganci, pohodlí a nízkou cenu. Dává vzniknout absolutně komfortnímu domácímu a nočnímu oblečení pro rodinu.

Více >>

MARIA BONITA by PHAX

Každým rokem představuje zářivé kolekce dámských plavek, plážového oblečení a doplňků s notnou dávkou jihoamerického temperamentu.

Více >>

značka SOFTLINE COLLECTION

SOFTLINE COLLECTION

Přední evropský výrobce dámského lechtivého prádla a erotických převleků se zaměřením na originalitu a bezchybnou kvalitu svých výrobků.

Více >>

VANILLA Underwear

VANILLA Underwear je rodinný podnik zaměřený na luxusní noční prádlo a domácí oblečení z materiálů nejvyšší kvality.

Více >>

Comments are closed.