VELKOOBCHOD

VELKOOBCHOD

Jsme výhradním dovozcem do České a Slovenské republiky, značek Alegro, BasBleu, Benefit, CTM Style, Flirt, Freegun, Geronimo, Change, Charade by Change, Chic by Change, London Calling, O’Moi, Maria Bonita by Phax a Softline Collection, Vanilla Underwear. Více informací o jednotlivých značkách naleznete v sekci SORTIMENT.

VSTUP PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY

Co nabízíme?

Kompletní nabídku zboží tvoří dámské prádlo a plavky v široké škále velikostí (košíčky od vel. A po vel. K), košilky, župany, hedvábné prádlo, ucelený sortiment hedvábného nočního a domácího oblečení, pánské spodní prádlo a plavky.

Jste majitelem kamenné prodejny?

Pokud vlastníte obchod či butik a rádi byste rozšířili svůj sortiment o jednu či více značek z naší nabídky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adresu info@charisma-fashion.cz. Kromě bohatého výběru spodního prádla i oblečení Vám garantujeme krátké dodací lhůty a fundované rady a nadstandardní péči od našich obchodních zástupců.

Jste majitelem internetového obchodu?

Jestli se Vám kolekce námi nabízených značek líbí a rádi byste některé z nich zařadili do svého sortimentu na svém e-shopu, navštivte stránky www.perfektnipradlo.cz/VELKOOBCHOD, kde se dozvíte veškeré podmínky spolupráce. Budete-li mít jakékoliv dotazy, rádi Vám je zodpovíme na emailové adrese sales@charisma-fashion.cz.


Kontaktujte nás

Vaše jméno (vyžadováno)
[text* your-name]
Váš email (vyžadováno)
[email* your-email]
Vaše zpráva
[textarea your-message]
Prosím opište následující kód [captchac captcha-658 size:m] [captchar captcha-658]

[submit "Odeslat"]

Comments are closed.