SPOLUPRÁCE

SPOLUPRÁCE

VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE

KAMENNÉ PRODEJNY

Staňte se našimi obchodními partnery. Vlastníte-li butik či obchod a zaujala Vás naše nabídka, rádi obohatíme Váš sortiment o dámské a pánské spodní prádlo, plavky a plážové oblečení, domácí oblečení a župany. Kontaktujte nás na info@charisma-fashion.cz. Těšíme se na spolupráci!

E-SHOPY

Rádi byste zařadili do nabídky ve svém internetovém obchodě precizní kvalitu a nadčasovost světových značek? Budeme rádi, když se stanete našimi obchodními partnery. Kompletní šíři sortimentu, informace o podmínkách spolupráce i možnost registrace naleznete na http://www.perfektnipradlo.cz/Stranky/Velkoobchod. V případě jakýchkoli dotazů Vám rádi odpovíme na sales@charisma-fashion.cz.


KARIÉRA

Zajímáte se o módu, sledujete nejnovější trendy a rád/a byste své kariérní portfolio rozšířil/a o zkušenosti z této oblasti? Pokud se toužíte dál vzdělávat a čerpat nové znalosti, není Vám cizí aktivní používání cizích jazyků a komunikace se zákazníky, neváhejte nás oslovit na info@charisma-fashion.cz. Jelikož se tým našich spolupracovníků neustále rozšiřuje, rádi se s Vámi osobně potkáme.


SPOLUPRÁCE S MÉDII

Pro novináře a redaktory tištěných i internetových magazínů máme připraveny materiály a fotografie ve vysoké kvalitě. Lze také poskytnout vzorek zboží pro vyzkoušení a následné recenze. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na info@charisma-fashion.cz


Kontaktujte nás

Vaše jméno (vyžadováno)
[text* your-name]
Váš email (vyžadováno)
[email* your-email]
Vaše zpráva
[textarea your-message]
Prosím opište následující kód [captchac captcha-658 size:m] [captchar captcha-658]

[submit "Odeslat"]

Comments are closed.